• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Vyhledávali jste: Becydog.cz


Becydog.cz je internetový obchod, který má ve své nabídce následující produkty. Zobrazujeme Vám kompletní sortiment produktů od internetováho obchodu Becydog.cz


Recenze Becydog.cz

Obchod Becydog.cz má ve své nabídce více než 5460 produktů. V sortimentu naleznete spoustu zboží. Internetový obchod Becydog.cz nabízí spoustu slev, dopravu zdarma a většinu produktů mají skladem!


Becydog.cz - slevové kupóny a slevy

Obchod Becydog.cz nabízí spoustu slevových kupónů a slev. Od určité částky nabízejí i dopravu zdarma.


Počet výsledků: 5460

Králičí ouško

Králičí ouška nemají takřka žádný tuk, takže jsou vhodná pro psy v rekonvalescenci, psy obézní, pro štěňata a i pro seniory s neúplným chrupem.

Cena od 44 Kč

Krčky 100 g

Kuřecí krčky jsou zbavené kůže, aby se snížila tučnost. Jsou křupavé a vhodné pro všechny druhy psů.

Cena od 52 Kč

Kremrole 2 ks

Kremrole je kost z vepřového žebírka omotaná proužkem vepřové kůže. Pejskovi poskytuje zábavu i pochutnání. Pes se většinou soustředí rovnou na kostičku a kůže mu v tom znesnadňuje přístup. Upevňuje a čistí zuby.

Cena od 56 Kč

Kůže 100 g

Vepřová kůže je zbavena viditelného tuku. Mají vysoký obsah kolagenu a elastinu, tak důležitého k udržení zdravých kloubů.Na rozdíl od jiných výrobků s vysokým obsahem kolagenu, nevyžadují kůže tak vysokou aktivitu psa, při jejich...

Cena od 49 Kč

Ledvinky 100 g

Vepřové ledvinky mají vysoký obsah bílkovin a minerálních látek. Svojí velikostí jsou vhodné pro malé psy.

Cena od 50 Kč

Mušle 200 g

Mušle jsou ušní výkroje. Jejich nespornou předností je vysoký obsah kolagenu, elastinu a minerálních látek. Jsou tučnější než uši a proto pozor na podávání mušlí u pejsků s nadváhou.

Cena od 72 Kč

Oháňka

Hovězí oháňka obsahuje krátká svalová vlákna a spousty kolagenu, proto je výživově velmi hodnotná a chutná. Maso i šlachy jsou ke kostem připojeny velmi houževnatě, takže dá psům hodně práce než ji okoušou. Upevňuje dásně, čistí...

Cena od 95 Kč

Vepřové uši 10 ks

Křupavá a všemi psy vítaná lahůdka z čisté chrupavky je velmi bohatá na proteiny. Proto se vepřové ucho hojně používá jako "svačina" mezi hlavími jídly a jako odměna v rámci výchovného programu.

Cena od 428 Kč

Ouško 2 ks

Křupavá a všemi psy vítaná lahůdka z čisté chrupavky je velmi bohatá na proteiny. Proto se vepřové ucho hojně používá jako "svačina" mezi hlavími jídly a jako odměna v rámci výchovného programu.

Cena od 88 Kč

Pacička

Vepřová pacička je vhodná ke chroupání. Posiluje žvýkací svalstvo a pomáhá při péči o chrup.Obsahuje netříštivou kost, kůži a šlachy s vazy. Pozor nepodávat na koberci, hodně se drolí.

Cena od 44 Kč