• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Vyhledávali jste: Annamaet


Vyhledávali jste výrobce Annamaet a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky Annamaet máme 114 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.Počet výsledků od značky Annamaet: 114

Annamaet EXTRA 26% 18,14 kg

Annamaet Extra je receptura vytvořená pro aktivní psy a vhodná pro potřeby štěňat.

Cena od 2 099 Kč

Annamaet ULTRA 32% 18,14 kg

Annamaet Ultra je receptura vytvořená pro pracující psy a štěňata, vhodná je také pro psy malých plemen.

Cena od 2 299 Kč

Annamaet OPTION 24% 18,14 kg

Annamaet Option představuje odlišnou variantu k našim drůbežím recepturám, je vyrobená z divokých tichomořských lososů a zvěřiny.

Cena od 2 799 Kč

Annamaet ADULT 23% 18,14 kg

Annamaet Adult je ideální receptura pro velká plemena, méně aktivní psy, starší psy – obecně pro psy s pomalejším metabolismem.

Cena od 1 999 Kč

Annamaet ENCORE 25% M/L 18,14 kg

Annamaet Encore je receptura vytvořená bez použití kukuřice a pšenice, pro aktivní psy a vhodná pro potřeby štěňat včetně štěňat velkých plemen.

Cena od 1 999 Kč

Annamaet Grain Free LEAN 2,27 kg

Annamaet Lean má pouze poloviční podíl tuků oproti našim ostatním „grain free“ recepturám. Kromě toho, že receptura Lean pomáhá psům udržovat optimální hmotnost, je zároveň velmi vhodná pro štěňata velkých plemen.

Cena od 497 Kč

Annamaet Grain Free AQUALUK 2,27 kg

Annamaet Aqualuk, receptura „z chladných vod“, obsahuje živočišné bílkoviny z divokých tichomořských lososů a sleďů. Je bohatým zdrojem omega 3 mastných kyselin, vhodná pro psy s citlivou kůží a trávicími obtížemi.

Cena od 518 Kč

Annamaet ENCORE 25% M/L 2,27 kg

Annamaet Encore je receptura vytvořená bez použití kukuřice a pšenice, pro aktivní psy a vhodná pro potřeby štěňat včetně štěňat velkých plemen.

Cena od 499 Kč

Annamaet OPTION 24% 2,27 kg

Annamaet Option představuje odlišnou variantu k našim drůbežím recepturám, je vyrobená z divokých tichomořských lososů a zvěřiny. Velmi oblíbená receptura, vhodná je třeba při řadě potravinových alergiích.

Cena od 549 Kč

Annamaet Grain Free SALCHA 2,27 kg

Annamaet Salcha, drůbeží receptura, obsahuje živočišné bílkoviny z kuřete, krůty a kachny. Jde o velice chutnou recepturu, pomáhá mnoha psům s problémy s ušima, kůží a srstí, stejně tak jako při trávicích potížích.

Cena od 489 Kč