• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Bavytoy Pejsek s přepravkou




Bavytoy Pejsek s přepravkou
Skladem ✅
299 Kč
Bavytoy Pejsek s přepravkou
Skladem ✅
Nejnižší cena
Vyhledat
Cena od 299Kč

Krátký popis
Plyšák Bavytoy Pejsek s přepravkou:Roztomilý set Bavytoy obsahuje plyšového pejska, jeho přepravku a doplňky. Děti si tak snadno osvojí péči o domácí mazlíčky, naučí se empatii a sociálním dovednostem, rozvinou svou fantazii a navíc...

Celý popis
  • Cena od: 299 Kč
  • Produkt: Skladem

Nejnižší cena Bavytoy Pejsek s přepravkou



Na níže uvedených eshopech se prodává Bavytoy Pejsek s přepravkou a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zaupit nejlevněji.


Kde mají Bavytoy Pejsek s přepravkou v akci?


Bavytoy Pejsek s přepravkou
Bavytoy Pejsek s přepravkou

299 Kč




Produkt Bavytoy Pejsek s přepravkou z kategorie Plyšáci a maňásci si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Alza.cz za cenu 299 Kč.


Informace o Bavytoy Pejsek s přepravkou


✅ Dostupnost

Skladem

⭐ Hodnocení

⭐⭐⭐⭐⭐

🗊 Kategorie

Plyšáci a maňásci

🧵 Výrobce

Bavytoy

🛒 Obchod

Alza.cz

💰 Cena

299

🔘 EAN

6920243322360


Často kladené otázky k Bavytoy Pejsek s přepravkou


❓ Kolik stojí Bavytoy Pejsek s přepravkou?

Produkt Bavytoy Pejsek s přepravkou můžete zakoupit již od 299Kč v eshopu Alza.cz


❓ Kde koupit Bavytoy Pejsek s přepravkou?

Produkt Bavytoy Pejsek s přepravkou si můžete zakoupit například v eshopu Alza.cz


❓ Je Bavytoy Pejsek s přepravkou skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Bavytoy Pejsek s přepravkou skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Alza.cz


❓ Jaký je EAN kód Bavytoy Pejsek s přepravkou?

EAN kód pro výrobek Bavytoy Pejsek s přepravkou je: 6920243322360



Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další plyšáci a maňásci. Podívejte se na jejich nabídku.










Vyhledávejte další plyšáci a maňásci podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší plyšáci a maňásci.

Dále pro Vás máme plyšáci a maňásci podle ceny


Hledáte další výrobky od značky bavytoy?


Od značky bavytoy máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od bavytoy.

Detailní informace a recenze Bavytoy Pejsek s přepravkou

Plyšák Bavytoy Pejsek s přepravkou:Roztomilý set Bavytoy obsahuje plyšového pejska, jeho přepravku a doplňky. Děti si tak snadno osvojí péči o domácí mazlíčky, naučí se empatii a sociálním dovednostem, rozvinou svou fantazii a navíc si mohou vzít zvířátko všude s sebou. Pejsek z měkkého plyše je vybaven miskou a 5 pamlsky, a tak ho malí chovatelé snadno nakrmí. Přepravka je vyrobena z plastu a disponuje ergonomickým madlem pro snadné přenášení. Set Bavytoy je vhodný pro děti od 3 let. Klíčové vlastnosti pejska s přepravkou BavytoySet Bavytoy obsahuje plyšového pejska a přepravkuDěti si osvojí péči o domácí mazlíčkyNaučí se empatii a sociálním dovednostemRozvinou svou fantazii a mohou si vzít zvířátko všude s sebouKrálíček z měkkého plyše má k dispozici misku a 5 pamlskůPřepravka je vyrobena z plastu Disponuje ergonomickým madlem pro snadné přenášeníSet Bavytoy je vhodný pro děti od 3 letRozměry pejska:16 × 17 × 19 cmRozměry přepravky: 21 × 15 × 22 cm

Parametry Bavytoy Pejsek s přepravkou


Veškeré další parametry výrobku Bavytoy Pejsek s přepravkou naleznete například na webu Alza.cz

Štítky pouktu Bavytoy Pejsek s přepravkou

Pro produkt Bavytoy Pejsek s přepravkou v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.