• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Vyhledávali jste: pamlsky pro psy


K čemu slouží pamlsky pro psy?


Pamlsky pro psy jsou skvělým způsobem, jak odměňovat naše milované čtyřnohé přátele. Jsou vhodné pro trénink, odměňování a také jako občasná pochoutka. Mají mnoho funkcí, které jsou užitečné pro naše psy.
Pamlsky... Celý popis


Vyhledávali jste v kategorii pamlsky pro psy a zde jsou výsledky vyhledávání. Podívejte se na nejlevnější a nejlepší pamlsky pro psy. Z této kategorie máme spousty produktů. Věříme, že si u nás vyberete nejlepší pamlsky pro psy.

Počet výsledků: 529

Šlacha 200 g

Šlacha je hovězí šíjová šlacha, zbavená tuku. Jsou velmi tvrdé, takže jsou nějaký čas odolné i těm nejsilnějším zubům. Udržují zdravé dásně.

Cena od 65 Kč

Vepřová kost

Vepřová kost je vhodná pro střední plemena. Může sloužit jako pamlsek, ale také se hodí jako hračka.

Cena od 55 Kč

Vepřová lopatka 100 g

Vepřová lopatka je chrupavčitá část lopatky se zbytky masa. Je vhodná pro menší psy.

Cena od 49 Kč

Vrtulky 100 g

Díky vysokému obsahu minerálních látek patří k nejhodnotnějším pochoutkám. Jsou křehké, jdou snadno nalámat i našim nejmenším pejskům. Možná, že Vám nebudou zrovna vonět, ale Váš pes bude zcela určitě jiného názoru.

Cena od 68 Kč

Zdravá odměna - Copánky 60 g

Copánky upravené tak, aby se daly použít jako odměna na procházce, na cvičáku nebo jen tak pro radost. Copánky jsou nařezané na malé kousky do 4 cm. Obal je měkký se zipem. Pytlík můžete snadno dát do kapsy a opět uzavřít.

Cena od 42 Kč

Zdravá odměna - Ledvinky 60 g

Vepřové ledvinky upravené tak, aby se daly použít jako odměna na procházce, na cvičáku nebo jen tak pro radost. Ledvinky jsou nakrájené na malé kostičky. Obal je měkký se zipem. Pytlík můžete snadno dát do kapsy a opět uzavřít.

Cena od 42 Kč

Zdravá odměna - Plíce 30 g

Vepřové plíce upravené tak, aby se daly použít jako odměna na procházce, na cvičáku nebo jen tak pro radost. Plíce jsou nakrájené na malé kostičky. Obal je měkký se zipem. Pytlík můžete snadno dát do kapsy a opět uzavřít.

Cena od 42 Kč

Zdravá odměna - Zlomky 60 g

Vepřová střívka upravená tak, aby se dala použít jako odměna na procházce, na cvičáku nebo jen tak pro radost. Zlomky jsou nařezané na malé kousky do 3 cm. Obal je měkký se zipem. Pytlík můžete snadno dát do kapsy a opět uzavřít.

Cena od 42 Kč

Vepřové žaludky 100 g

Vepřové žaludky obsahují dobře stravitelné bílkoviny, proto jsou vhodné pro psy v rekonvalescenci. Jsou křehké, křupavé a dají se snadno lámat.

Cena od 59 Kč

Burgle 200 g

Hovězí "ohryzek", obsahuje maso, chrupku a podjazyční kostičku. Pro svoji velikost není vhodný pro nejmenší pejsky.Je to opravdu křupavá pochoutka.

Cena od 65 Kč

K čemu slouží pamlsky pro psy?Pamlsky pro psy jsou skvělým způsobem, jak odměňovat naše milované čtyřnohé přátele. Jsou vhodné pro trénink, odměňování a také jako občasná pochoutka. Mají mnoho funkcí, které jsou užitečné pro naše psy.

Pamlsky pro psy se obvykle prodávají v obchodech se zvířaty a lze je také snadno objednat on-line. Můžete si vybrat mezi různými chutěmi a druhy. Některé jsou vyrobeny z čerstvých surovin a jiné jsou organické.

Pamlsky pro psy jsou vhodné pro každého psa. Pomáhají s tréninkovou motivací, odměňováním a zábavou. Díky jejich malým velikostem, které jsou vhodné pro malé i velké psy, mohou být použity pro trénink agility a dalších povelů.

Pamlsky pro psy jsou také skvělou možností, jak se starat o zuby našich miláčků. Mnoho pamlsků pro psy obsahuje přísady, které mohou pomoci udržet zuby našich psů zdravé.

Pamlsky pro psy jsou skvělým způsobem, jak se starat o naše čtyřnohé přátele. Pomáhají s tréninkovou motivací, odměňováním, zábavou a starostí o zdraví jejich zubů. Existuje mnoho druhů a chutí, takže si můžete vybrat to, co nejvíce vyhovuje vašemu psovi.