• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Vyhledávali jste: Nylonové obojky pro psy do 10 000 Kč


K čemu slouží Nylonové obojky pro psy?


Nylonové obojky pro psy jsou vysoce praktickým a efektivním řešením pro každého majitele psa. Tyto obojky jsou vyrobeny z odolného nylonu, který je lehký, trvanlivý a odolný vůči poškrábání. Nylonové obojky jsou vhodné pro všechny... Celý popis


Vyhledávali jste v kategorii Nylonové obojky pro psy a zde jsou výsledky vyhledávání. Podívejte se na nejlevnější a nejlepší Nylonové obojky pro psy. Z této kategorie máme spousty produktů. Věříme, že si u nás vyberete nejlepší Nylonové obojky pro psy.

Počet výsledků: 263

Obojek nylon pro štěňata rozl.malina-šedá S-M 6ks TR

Sada šesti barevných obojků pro štěňata. Oceníte je zejména v případě, že máte více malých pejsků pohromadě a téměř nejdou od sebe rozeznat. .

Cena od 187 Kč

Obojek nylon pro štěňata rozl.červe-černá M-L 6ks TR

Sada šesti barevných obojků pro štěňata. Oceníte je zejména v případě, že máte více malých pejsků pohromadě a téměř nejdou od sebe rozeznat.

Cena od 175 Kč

Obojek nylon ART Sportiv reflex 45-65/25 Žlutý KAR 1ks

Nastavitelné, z pevného nylonu, moderní barvy.

Cena od 97 Kč

Obojek nylon pro štěňata rozl.černá-vínová S-M 6ks TR

Sada šesti barevných obojků pro štěňata. Oceníte je zejména v případě, že máte více malých pejsků pohromadě a téměř nejdou od sebe rozeznat. černá-vínová .

Cena od 170 Kč

Obojek nylon ART Sportiv reflex 30-45/15 Žlutý KAR 1ks

Nastavitelné, z pevného nylonu, moderní barvy.

Cena od 61 Kč

Obojek nylon ART Sportiv reflex 30-45/15 Oranž KAR 1ks

Nastavitelné, z pevného nylonu, moderní barvy.

Cena od 61 Kč

Obojek nylon ART Sportiv reflex 40-55/20 Oranž KAR 1ks

Nastavitelné, z pevného nylonu, moderní barvy.

Cena od 75 Kč

Obojek nylon ART Sportiv reflex 40-55/20 Žlutý KAR 1ks

Nastavitelné, z pevného nylonu, moderní barvy.

Cena od 75 Kč

K čemu slouží nylonové obojky pro psy?Nylonové obojky pro psy jsou vysoce praktickým a efektivním řešením pro každého majitele psa. Tyto obojky jsou vyrobeny z odolného nylonu, který je lehký, trvanlivý a odolný vůči poškrábání. Nylonové obojky jsou vhodné pro všechny velikosti a plemena psa.

Nylonové obojky jsou nejlepší volbou pro každého, kdo hledá pohodlný a bezpečný obojek pro svého mazlíčka. Obojek se snadno přizpůsobí a díky jeho hladkému povrchu se pes necítí omezován. Obojek je také vybaven reflexními prvky, které jsou ideální pro noční venčení.

Nylonové obojky jsou také velmi snadno udržovatelné. Tyto obojky jsou odolné vůči vodě a snadno se čistí. Pokud se obojek zašpiní, můžete jej jednoduše opláchnout a nechat uschnout.

Vybrat správný obojek pro vášho psa je důležité pro jeho bezpečnost a pohodlí. Nylonové obojky jsou vysoce kvalitní a spolehlivé, což je ideální volbou pro každého, kdo hledá bezpečný a pohodlný obojek pro svého psa.